Subota, 4 svibnja, 2024

Bravooo: Busovački karataši odlični na turniru u Vitezu, osvojili 12 medalja među 446 natjecatelja!

Podijeli

U organizaciji Karate kluba “Ipon” Vitez, 14. travnja 2024. održan je memorijalni karate turnir “Ahmed Pezer”. Turnir je privukao 37 karate klubova s ukupno 446 natjecatelja u raznim kategorijama.

Karate klub “Napredak” iz Busovače sudjelovao je s 13 natjecatelja u disciplini kate, osvojivši impresivnih 12 medalja različitog sjaja. Posebno se istaknula Ana-Marija Marušić, koja je osvojila zlatnu medalju, dok su Sanja Jolunić i Nikol Buljan zaslužile bronzane medalje u svojim kategorijama. Ivano Medić, unatoč izgubljenom polufinalu u repesažu, pokazao je izvanredne vještine.

Treneri Zoran Varešković i Toni Matić, uz pomoćnog trenera Petra Badrova, vodili su natjecatelje do izvanrednih rezultata. Organizacija turnira od strane Karate kluba “Ipon” Vitez bila je na visokoj razini, što je zaslužilo posebne pohvale, ističu iz “Napretka” za grad-busovaca.com portal.

Turnir “Ahmed Pezer” ponovno je potvrdio svoj status važnog sportskog događaja u karate zajednici, pružajući mladim sportašima priliku za natjecanje i razvoj.