Subota, 4 svibnja, 2024

Pobjeda selekcije Pionira NK Busovača protiv Fojnice

Podijeli

Selekcija Pionira NK Busovača jučer je ostvarila izvanrednu pobjedu protiv Fojnice rezultatom 1:0.

Odlučujući pogodak postigao je igrač Amber Imamović u 63. minuti utakmice, ulazeći u drugom poluvremenu.

Unatoč jakom protivniku i kišovitom vremenu, naša ekipa je pokazala iznimnu borbenost i hrabrost, zasluženo osvojivši teška tri boda za Busovaču.

“Ovom pobjedom nastavljamo nizati uspjehe u drugoj polusezoni, s ukupno 7 osvojenih bodova u tri odigrane utakmice.

Ponosni smo na naše igrače i njihovu predanost te zahvaljujemo treneru Neziru Kutiću na vođenju ekipe. Ova pobjeda je dokaz naše snage i zajedništva.

NK Busovača ostaje posvećena razvoju mladih talenata i promicanju nogometne kulture u našoj zajednici. Ova pobjeda je još jedan korak prema ostvarenju naših ciljeva,” poručuju iz NK Busovača.