Ponedjeljak, 13 svibnja, 2024

Odličan nastup Karla Stapića u remiju Posušja i Tuzla Citya na Mokrom Docu

Podijeli

25. kolo Wwin lige obilježeno izjednačenim rezultatom i impresivnom izvedbom mladog Busovljaka

U spektakularnom susretu 25. kola Wwin lige, Posušje i Tuzla City su podijelili bodove, odigravši 1:1 na stadionu Mokri Dolac. Ovaj meč nije samo bio borba za važne bodove, već i prilika za Karla Stapića, talentiranog igrača Posušja, da pokaže svoje vještine. Stapić je bio jedan od ključnih igrača na terenu, s nekoliko izvanrednih poteza koji su zamalo rezultirali golovima.

Unatoč tome što HŠK Posušje nije uspio ostvariti pobjedu kojom bi nastavili svoj impresivan niz u domaćem prvenstvu, njihova forma u 2024. godini ostaje neokrnjena barem u okvirima Wwin lige. U meču koji je obilovao prilikama, oba tima su pokazala zašto su među najzanimljivijima u ligi.

Tuzla City, koja je nedavno promijenila trenera, povela je u prvom poluvremenu zahvaljujući golu Mirzada Mehanovića u 27. minuti, nakon sjajne asistencije Irfana Hadžića. No, Posušje se nije predavalo. Dario Pavković je glavom poslao loptu u mrežu nakon kornera u 63. minuti, čime je izjednačio rezultat.

Osim Pavkovićevog gola, Posušje je imalo nekoliko sjajnih prilika za potpuni preokret. Erick i Karlo Stapić su bili blizu postizanja vodećeg gola, ali su oba puta pogodili okvir gola, pokazujući kako sreća ovaj put nije bila na njihovoj strani.

Sljedeće kolo donosi nove izazove za oba tima. Posušje putuje Igmanu u goste, dok Tuzla City na svom terenu dočekuje Široki Brijeg, obećavajući još jedan vikend ispunjen nogometnim uzbuđenjima.